Zavřel, Maydl, Jílek, Bubeliny, Holub, Vašíček, Goralka, Chval, Šimek, Hafijanič

útočníci:
  Razím, Hajšman, Reitspies, Markov, Šíma, Procházka, Štěpánek, Mužík, Štolba, Šucha, Bittner
trenéři:
   M. Živný

Proti vedoucímu týmu tabulky podali naši dorostenci, zejména v první třetině, velice dobrý výkon. Po dobře sehrané přesilové hře jsme se ujali vedení, když Zavřel našel před bránou uplně volného Štěrbu - 1:0. Do druhé třetiny vstoupili hosté aktivně a dokázali se prosadit i gólově a utkání třemi brankami otočili. V úvodu poslední části hry náš tým inkasoval při vlastní přesilové hře počtvrté. I přes velkou snahu domácích si hosté vedení dokázali pohlídat a ze Sokolova si odvážejí všechny body. Naši hráči si zaslouží uznání za kvalitní výkon, nebýt slabší druhé třetiny mohl být výsledek příznivější.