útočníci:
   Kampf, Gunter, Matička, Krammer, Svoboda, Racek, Damašek, Mašková, Hruška, Čapek, Budín, Cerman
trenéři:
   J. Randsdorf

Zklamáním skončil předehrávaný zápas s Litoměřicemi. Do utkání vstoupil náš tým aktivně a Skokan v brance Litoměřic musel řešit řadu nebezpečných situací. I když jsme soupeře v první třetině jasně přestříleli 13:6, tak se v závěru třetiny dvakrát prosadili hosté. Nejprve nahození zpoza branky skončilo v síti naší branky a pak po chybné rozehrávce z našeho pásma kapituloval Heger podruhé. V úvodu druhé třetiny snížil Vašíček, kterého krásně uvolnil Maydl. Bohužel to bylo z naší strany vše, po této brance Litoměřice vyrovnali hru a ve 33. minutě opět vedli o dvě branky. V poslední části hry hosté přidali další branky a ze Sokolova si odvážejí body za vysoké vítězství.