Bubeliny, Maydl, Jílek, Pašek, Fečo, Vašíček, Goralka, Chval, Šimek, Petrov, Hafijanič

útočníci:
  Polák, Volf, Sirotek, Flasch, Erben, Funk, Šimek, Sedláček, Štětka
trenéři:
   P. Furch

V předehrávce 15. kola další prohra, tentokráte až po samostatných nájezdech. Předposlední Příbram nastoupila do utkání aktivně a hned v úvodu se ujala vedení, ještě do přestávky srovnal skóre Šimek. Po druhé třetině na tom byli hosté ještě lépe, když dokázali využít našich chyb a třetí branku dali dokonce ve vlastním oslabení. V poslední části hry se naše hra zlepšila a po brankách Jílka a Maydla bylo skóre srovnané, bohužel další velké šance zůstaly nevyužity a tak utkání skončilo nerozhodně 3:3. Samostatné nájezdy rozhodly o vítězství Příbrami. Z našich hráčů proměnil pouze Holub, Jílek a Vašíček ne. Hosté překonali Mráze dvakrát.