mistrovské utkání 3. kolo - neděle 21.09.2014

HC Baník Sokolov - Piráti Chomutov B ( Kadaň ) 3:6 ( 0:1, 1:2 , 0:3 )
branky :  ( čas - skóre - střelec branky - asistence )

36:33  1:3  Kunc ( Sommer )
42:50  1:4  Zeman
48:32  1:5  Brandner ( Kunc )
52:49  1:6  Starý ( Jarý )
Vyloučení: 7:6, Chval (KV),Bláha (Cho)-10min.za UHK  Využití: 0:1  Oslabení: 1:0

útočníci:
  Hradecký, Sommer, Brandner, Vlk, Kovář, Starý, Jarý, Zeman, Baier, Černý, Zrnová
trenéři:
  M. Buchal

Mladší dorostenci nezvládli první domácí utkání s Kadaní, která hraje pod hlavičkou Pirátů z Chomutova B. Vstup do zápasu patřil našemu týmu. Od úvodního buly se hrálo hlavně před chomutovskou brankou a hostující golman musel několikrát zasahovat proti střelám našich hráčů. Hosté byli mnohem produktivnější a v závěru třetiny se ujali vedení. Na začátku druhé třetiny se postaral o vyrovnání Pašek, ale po minutě jsme opět inkasovali. Hra našeho týmu po této brance upadla a hosté ještě jednou trestali. I poslední třetina patřila Pirátům, kteří využili každé naše zaváhání. Až za stavu 1:6 se dostali ke slovu také domácí útočníci, nejprve se prosadil po samostatné akci Vašíček a třetí branku přidal Maydl, asistoval Šťastný. Další utkání se hraje již ve čtvrtek 25.9. v Příbrami.