brankáři:

obránci:

útočníci:

trenéři:

Po dobrém výkonu vysoká výhra s Mostem. Od úvodního buly se hrálo vesměs před brankou hostí, ale z mnoha šancí se ujala pouze jediná. Po průniku Novotného se dostal puk ke Šťastnému, který nezaváhal 1:0. Ve druhé třetině po pěkné akci zvýšil Kellner na 2:0. Hráči Mostu se dostali do hry, když z ojedinělé akce překonali Hegera v domácí brance. Po této brance se hra vyrovnala a hosté několikrát ohrozili Hegera. Střelec Maydl dvěma góly rázně odpověděl na jejich snažení. Nejprve po Cankově asistenci dal na 3:1 a pak po jeho sólu přes celé hřiště to bylo již 4:1. Hned úvodu poslední části hry se prosadil Vašíček, nahrával Koco. Na 6:1 zvýšil, po spolupráci celého útoku, Novotný. V čase 51:33 se zapsal mezi střelce Bubeliny a na konečných 8:1 upravil Koco jehož střela přepadla přes brankařovu hlavu do sítě. Další kuriosní branku mohl přidat Kellner, který v posledních sekundách vyhodil puk z vlastní třetiny a ten po kiksu brankaře těsně minul branku.