útočníci:
   Šťastný, Myadl, Jílek, Zavřel, Bubeliny, Vašíček, Chval, Navrátil, Šimek, Fečo
trenéři:
  Lukáš Lomický

Od úvodních minut se domácí tlačili do útočného pásma, vytvořili si řadu nebezpečných situací, ale výborně chytající Mráz svůj tým vždy podržel. Postupně se hosté dostali do hry a hra částečně vyrovnala. Největší příležitost ke skórování měl ve vlastním oslabení Patrik Šťastný, ale domácí golman jeho únik zlikvidoval. I do druhé třetiny vstoupili mělničtí hráči aktivně a Mráz musel vyřešit mnoho šancí domácích. Z branky se ale radovali naši hráči. Jílkovu střelu do tyčky pohotově doklepl do branky Michal Maydl 0:1. Do konce třetiny již naši hráči těsné vedení udrželi. Vstup do poslední části hry se nám povedl. Nejprve unikl Tomáš Jílek, ale svoji šanci neproměnil. Vše si vynahradil ve 45. minutě, když po asistenci Maydla, zvýšil na nadějných 2:0. Bohužel domácí v téže minutě snížili a pak spustili brankostroj a téměř ztracené utkání otočili ve svůj prospěch.